Orta Boy Saç Kesim Modelleri

Nis 12 2018 - 11:48am by kadinkokusu

Orta Boy Saç Kesim Modelleri

Baharın gelmesi yenilenen ve değişen doğa, kendimizde de yenilenme hissi oluşturur. Uzun saçlara sahipseniz ve değişiklik yapma isteğindeyseniz değişime saçlarınızdan başlamaya ne dersiniz. Köklü değişiklikten ziyade yumuşak geçişler için orta boy saç kesim modelleri en idealidir diyebiliriz.

Kendinize yeni bir tarz oluşturmak için kuaförünüz en önemli yardımcınız olacaktır. Kuaförünüze danışmadan önce sizin için hazırladığımız orta boy saç kesim modelleri galerisi de fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Hem havalı hem çekici bir o kadar da sağlıklı görünen saçlar için orta boy saç kesim modelleri saçlarının boylarını kısaltmak isteyenler için. Dilerseniz düz, dilerseniz dalgalı, dilerseniz omuz hizasında ya da biraz daha kısa modeller ve saç renginiz bir dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacaktır.

Yaz aylarının yaklaşması ile kesim ile birlikte saç renginizde de değişiklik yaparak modeli daha ön plana çıkarabilirsiniz. Ombre tonlar, balköpüğü , kahverengi saç renkleri orta boy saç kesim modelleri için en çok tercih edilen renkler arasındadır. Değişen trend ve moda ile 2018 yılında da en çok tercih edilen orta boy saç kesim düz, katlı, perçem, lob ve bob olarak farklı birçok seçenekle karşımıza çıkmaktadır.

Kalın telli, gür, dalgalı veya kıvırcık bir saç yapısına sahip iseniz katlı kesimleri tercih etmenizi öneririz. Köpük ya da saç şekillendiriciler de saçınıza model verme konusunda vazgeçilmez yardımcılarınızdır. Yine kare bir yüz şekliniz varsa katlı kesimler bu yüz şekli için idealdir. Oval ve yuvarlak bir yüz şekline sahip iseniz küt modellerin en çok yakışan modellerden olduğunu aklınızdan çıkarmayın. İnce telli bir saç yapısına sahip iseniz, saçlarınızın daha hacimli ve dolgun görünmesi için bob ve lob kesimleri tercih edebilirsiniz.

Şimdi gelin sizler için birlikte hazırladığımız orta boy saç kesim modelleri galerimize göz atalım.

 

Yorumlarınızı Bekliyoruz