Kısa Saç Kesim Modelleri

Ağu 15 2018 - 11:08am by kadinkokusu

Kısa Saç Kesim Modelleri

Kolay kullanımı ve rahatlığını denemeyenlerin bilmediği, cesaret isteyen kısa saç kesim modelleri galerimize göz attığınızda bunun gibi istiyorum diyeceğiniz türden.

Özellikle sıcak yaz günlerinde uzun saçlarından sıkılan, radikal değişikliğe saçlarından başlamak isteyenler, zamanımdan kazanmak istiyorum diyenler kısa saç kesim modelleri tam size göre.

Kısa Saç Modelleri 2018

Düz kısa saç modelleri, dalgalı kısa saç modelleri, kısa katlı saç modelleri birçok alternatifi değerlendirip tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Günümüzün modern kesimi olarak ifade edilen bob saç kesimi, arkalar önlere göre  kısa ve kabarık, öne doğru simetri bir kesimle uzayan modeldir. Kısa kullanmak istiyorum diyenler için kulak hizasında kesilir. Dalgalı ya da düz formda kullanılması oldukça keyifli bir modeldir.

Pixie saç kesimi, yanların makine ile kısaltıldığı ya da makine formunda kısaltıldığı saç kesimidir. Her türlü saç rengi ve ışıltılar ile rahatlıkla kullanılan kısa saç modelleri arasındadır.

Küt saç kesimi, her dönem kadınlar için favoriliğini kaybetmeyen bu model en trend saç kesimlerindedir. Çene hizasında düz formu ile güzelliğinizi ön plana çıkartır.

Gelin kuaförünüzden randevu almadan önce karar vermenizi kolaylaştıracak galerimize birlikte göz atalım;

Balayage Asymmetrical Curly Bob Hairstyles Short Bob Haircuts 2018 within short asymmetrical bob haircuts – Best Simple Haircut in 2017

Ultra Short Hairstyles + Pixie Haircuts & Hair Color Ideas for Short Hair 2018-2019

Yorumlarınızı Bekliyoruz