Halat İpten Neler Yapılır

Kas 12 2018 - 11:22am by kadinkokusu

Halat İpten Neler Yapılır

Kolay,zevkli vegüzel şeyler ortaya çıkarabileceğiniz bir hobi mi arıyorsunuz?  Halat dekorasyon fikri belki de tam size göre. Halat ipten neler yapılır diyorsanız aşağıdaki önerilerimize mutlaka bir göz atın.

Özellikle denizin huzurunu, atmosferini hatırlatması, otantik bir hava katması sizi daha da etkileyecektir. Maliyetinin uygun olması ve şık dekorlar ortaya çıkması da cabası. Gelin birlikte bakalım halat ipten neler yapılır fikrine.

Halat Dekorasyon

Halat İp İle Kapı Süsü

Halat ipini ve zevkinize göre tercih edebileceğiniz süs malzemeleri ile kapı süsünüzü hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz halat ipini kendi etrafında dolayarak yuvarlak bir kapı süsü zemini oluşturabilir, dilerseniz uygun bir aparata sararak hazırlayabilirsiniz. Görsellerimiz size bu konuda bir fikir verecektir.

Halat İle Lamba

Halat kullanarak şık lambalar yapmaya ne dersiniz. Her ortamda içinize sinerek kullanacağınız bu değişik lambalar size farklı fikirler de verecektir. Dilerseniz halatları elektrik kablosuna sararak hazırlayabileceğiniz gibi, içinden elektrik kablosu geçen hasır iplerinde de satıldığını not olarak belirtelim.

Halat İle Paspas

Kapı önünde kullandığımız paspasları halat ipler ile yapmak fikrini de seveceğinizden eminiz.

Halat İle Mumluk

Salonumuzda, banyoda, mutfakta ya da balkonda şık dekorların vazgeçilmezlerinden olan mumlara, halat ipler ile farklılık katmaya ne dersiniz?

Halat İle Vazo

Evde bulunan cam kavanozlara halat ile hareketlilik katabiliriz. İki basit malzeme , halat ve yapıştırıcı ile şık vazolar ortaya çıkacaktır.

Halat İle Supla ve Bardak Altlığı

Kullanışlı olduğu kadar sofralarımıza şıklık katan suplalar, halat ipten ne yapılır sorusunun en güzel yanıtlarından biridir. Suplalarınızın yanına minik bardak altlıklarını da yaparak bütünlük sağlayabilirsiniz.

 

Yorumlarınızı Bekliyoruz