En İyi Rimel Markaları

Ara 13 2017 - 5:12pm by kadinkokusu

En İyi Rimel Markaları

Makyajın tamamlayıcı unsuru, derin bakışlar ve dolgun kirpikler için hiç şüphesiz rimeldir. Kaliteli ve kalıcı bir rimel için, kozmetik dünyasında çok sayıda marka ve çeşit bulunmaktadır. Sizleri bu yükten kurtarmak için en iyi rimel markaları hangileridir ve fiyatları nedir küçük bir araştırma yaptık. Aralarından bütçenize ve isteğinize uygun birini seçerek makyaj malzemelerinizin arasında yerini almasını sağlayabilirsiniz.

Öyleyse en iyi rimel markaları, özellikleri ve fiyatları hakkında buyrun makalemize.

Rimel Markaları, Özellikleri ve Fiyatları

Lancome Hypnose Maskara

Hiç şüphesiz ki Lancome’un makyaj malzemeleri içinde kalitesi tartışılmazdır. Sadece en iyi rimel markaları değil en iyi makyaj ürünleri markalarındandır. Kirpikleri tek tek ayırarak yapışmasını önleyen, hacim veren ve kıvrık görünmesini sağlayan maskaranın en güzel yanlarından biri de akmaması ve yapışmamasıdır. 89,99 TL’den başlayan fiyatlar ile internet ya da kozmetik ürünleri satan mağazalardan edinebilirsiniz.

Clinique High Length Maskara

Özel tasarım fırçası ve yoğun içeriği ile kirpiklerinize şekil verir, belirginleştirir ve hacimli bir görünüme kavuşmasını sağlar. 79,99 TL’den başlayan fiyatlar ile kozmetik dünyasında yerini almıştır.

Maybelline Volume Express Maskara

Dolgun fırçası, rimel sürerken karşılaşılan en can sıkıcı durumlardan biri olan topaklanmayı önler. Kirpiklerinize ekstra hacim ve renk sağlarken kalıcılığı ile kullanmaktan vazgeçmeyeceğiniz ekonomik fiyatlı rimeller arasındadır. Fiyatını duyunca şaşkınlığınızı görebiliyoruz. 14,90 TL’den fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Loreal Mega Volume Miss Manga Maskara

İri manga gözlerin gizemi Loreal Mega Volume Miss Manga Maskara’ da saklı diyebiliriz. En iyi rimel markaları arasında yer alan Loreal için, loreal paris rimel kullananlar, hem üst hem alt kirpikler için verdiği hacim ve uzunluktan oldukça memnundur. Kadınların her konuda zor beğeniyor olmaları konusunda iddialı olan Loreal Mega Volume Miss Manga Maskara’ya 26,99 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Golden Rose Perfect Lashes Maskara

İçeriğindeki özel formülü ve pigmentler ile kirpiklere ektsra belirgin, dolgun ve hacimli görünmesini sağlar. Kirpikleri ayırır, yapışmasını önler ve uzun görünmelerini sağlar. Makyaj malzemeleriniz arasında en iyi rimel markaları olarak tercih edebilecekleriniz listesinde yer alabileceğinden şüphemiz yoktur. 20,25 TL’den başlayan ekonomik fiyatını da belirtmek gerekir.

Mac Cosmetics In Extreme Dimension  3D Lash Black Extreme Maskara

Makyaj deyince elbetteki MAC markasına listede yer vermemek olmaz. Mac rimelleri arasında en favori ürünlerden biri olan Mac Cosmetics In Extreme Dimension  3D Lash Black Extreme maskara, kirpikleri dipten uca sarar, belirginleştirir, uzatır, kıvırır ve hacim sağlar. E daha ne olsun dediğinizi duyar gibiyiz. Sahip olduğu en önemli özelliklerden biri de kömür siyahı rengidir. Fiyatına gelince 89,99 TL’den başlamaktadır.

Yalnızda rimel kullanarak bile gözlerinizi ön plana çıkarabilir, güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. En iyi rimel markaları ve ekonomik olanları sizler için sıraladık.Tercih sizin.

Yorumlarınızı Bekliyoruz