Dantel Değerlendirme Fikirleri

Kas 21 2018 - 8:19am by kadinkokusu

Dantel Değerlendirme Fikirleri

Evinde, bazasında, hurçların içerisinde kullanılmadan duran dantel olmayan ev olmadığına eminiz. Büyük bir itina ve hevesle hazırlanarak çeyizlerde yer alan el emeği göz nuru güzel eski dantelleri değerlendirme yeniden hayatımıza sokma fikrine ne dersiniz? Herkesin evet dediğini duyar gibiyiz. Dantel değerlendirme fikirleri eminiz hepinizin hoşuna gidecektir. Hem annelerimizin ananelerimizin gönlü olsun hem de evlerimize, yaşam alanlarımıza farklı bir soluk getirelim.

Eski Dantellerin Geri Dönüşümü

Dantel değerlendirme fikirleri içerisinde en çok panolar dikkatinizi çekecektir. Dantellerinizi kullanarak muhteşem panolar ortaya çıkarabilirsiniz. Eski dantellerden neler yapılır diyorsanız buyrun galerimize göz atın.

Güzel eski dantelleri değerlendirme deyince aklımıza gelen diğer bir fikir de mumluklarda kullanılmasıdır. Mekanlarınızın nostaljik bir havaya bürünmesi eski dantellerin geri dönüşümünde mumluklarınızı süsleyerek olabilir.

eski dantellerden mumluk

Şık bardak altlıklarına el emeğinizle sahip olmaya ne dersiniz? Kullanmadığınız dantelleriniz elinizin altında değerlendirilmeyi bekliyor. Haydi işe koyulalım. Galerimiz size fikir sahibi olmanızda yardımcı olacaktır.

eski dantellerden pano eski dantellerden bardak altligi

Dantel değerlendirme fikirleri içinde belki de en çok hoşunuza gidecek olanlardan biri şık abajur ve lamba yapımıdır.

eski dantellerden lamba

Yorumlarınızı Bekliyoruz