2018 2019 Sonbahar Saç Modası

Kas 5 2018 - 1:47pm by kadinkokusu

2018 2019 Sonbahar Saç Modası

Günümüzde hızına yetişemediğimiz durumlardan biri de modadır.  Giyimden yeni saç modellerine, ayakkabıdan takıya birçok kadının tutkusu ve merakıdır son trendler. Kış mevsimi yaklaşırken 2018 2019 sonbahar saç modası bize nasıl göz kırpıyor gelin birlikte bakalım.

Dağınık Topuz Modelleri

Deyim yerindeyse topuz 2018 2019 sonbahar saç modasının gözdelerinden, altın çağını yaşıyor diyebiliriz. Özellikle tepede yapılmış dağınık topuz modelleri hem şıklığın hem rahatlığın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Çalışan kadınlar için kurtarıcı olduğu kadar havalı da olan topuzlar için kullanacağınız aksesurlar şıklığınıza şıklık katacaktır. Ensede topladığınız saçlarınızı salaş bir şekilde toplayarak gün içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kahküllü Bob Kesimler

Son dönemlerin vazgeçilmez kesimlerinden bob kesimler, kahküllü ve doğal kullanımı ile ön planda yer alıyor. Fönsüz ve doğal görünüm ile rahatlıkla kullanacağınızdan emin olduğumuz bu modellere aşağıda göz atabilirsiniz.

Uzun Saçlar

Vazgeçilmez uzun saçlar, bu sezon da gözde saç modelleri arasında yer alıyor. Bakımlı ve sağlıklı görünen parlak uzun saçlar 2018 2019 sonbahar saç modasının gözdeleri arasında yer alıyor.

Pixie Saç Kesimi

2018 yılının ilk aylarından itibaren iddialı olan pixie saç kesimi, sonbahar sezonunda da listenin ilk sıralarında yer alıyor. Uzun saçlardan sıkıldım, hem rahat hem tarz olmak istiyorum diyorsanız pixie saç kesimi tam size göre. Hem şekillendirmesi hem de kullanımı çok rahat olan bu saç modelinin şık gecelerinizde ıslak olarak kullanabilirsiniz.

Örgü Saç Modelleri

2018 2019 sonbahar kış trendleri arasında örgüler ön planda yer alıyor. Küçük ve ince örgüler ile bohem bir hava oluşturarak hem doğal hem tarz görünebilirsiniz.

Küt Saç Kesimi

Saçlarımda biraz farklılık ama rahatlık olsun diyorsanız küt saç kesim modelleri tam size göre. Boyun hizasında kesilen saçlarınızı ara ara ensede at kuyruğu yaparak da kullanabilirsiniz.

 

Yorumlarınızı Bekliyoruz