2017 Kısa Saç Modelleri

May 16 2017 - 6:00pm by kadinkokusu

2017 Kısa Saç Modelleri

İfademizi, görünüşümüzü, tarzımızı etkileyen en önemli unsurlardan biri saçlarımızdır. Yüz şeklimize, göz yapımıza, tarzımıza, alışkanlıklarımıza göre saç modelimizi belirlemek kendimizi iyi hissetmemiz açısından oldukça önemlidir. Saç deyince özellikle kadınlar için her zaman uzun saç gözde olsa da , yansıttığı farklı hava ile kısa saç modelleri son dönemlerin trendleri arasına girmiştir.

Bayan kısa saç modelleri deyince bunu fazlaca çeşitlendirebiliriz. Kısa saçörgü modelleri,kısa küt saç modelleri,dalgalı kısa saç modelleri, kısa kesim saç modelleri ve daha birçoğu. Doğru makyaj, giyim tarzı ve aksesuarlarla doğru seçilmiş kısa saç modellerinin kadınlara kattığı cool ve tazeliği göz ardı etmek yanlış olacaktır.

Bayan kısa saç modelleri arasında trend olan ve yükselişe geçen, kısa küt saç modelleri arasına da dahil edebileceğimiz kısa saç bob modelleri en çok tercih edilen ve kullanılanlar arasındadır.

Kısa saç modelleri içinde kısa kesim saç modelleri nelerdir diyen bayanların sesini de duyar gibiyiz. Asimetrik kısa saç modelleri, katlı kesim kısa saç modelleri, çok kısa kesilmiş kısa saç modelleri için hazırladığımız galeriden tarzınıza uygun kısa kesim saç modellerinden birini mutlaka tercih edeceksiniz.

Saçlarınız kısaysa sürekli aynı tarz kullanabilirsiniz diye bir kural elbetteki bulunmuyor. Kadınlar dünyası saç konusunda oldukça farklı modellere sahne oluyor. Kısa saçörgü modelleri, kısa saçlı bayanların değişiklik yapmak istediklerinde zevkle kullanabilecekleri modelleri içeriyor. Neler mi bunlar? Sizin için hazırladık.

Kısa saç modelleri arasında, yüz hatlarınız uygunsa kısa küt saç modelleri size modern ve çekici bir görünüm kazandıracaktır. Hem düz, hem dalgalı rahatlıkla kullanabileceğiniz kısa küt saç modelleri galerimize gelin birlikte göz atalım.

İşte 2017 kısa saç modelleri için farklı göz alıcılığı ile galerimiz;

 

 

Yorumlarınızı Bekliyoruz